Profesyonel Çilingir Hizmeti

Profesyonel Çilingir Hizmeti

Ak Elektronik Anahtar olarak İstanbul Avrupa yakasında her bölgeye 7/24 Hizmet vermekteyiz. Hem yetkili hem de profesyonel olarak etik değerlere saygılı olarak bu işi yapıyoruz. Eviniz ve arabanızın anahtarını daha ucuz olsun diye kim olduğu belli olmayan kişilere yaptırırsanız bu size daha pahalıya mal olabilir. Özellikle çağırdığınız çilingirin İstanbul Anahtarcılar ve Çilingirciler Odasına kayıtlı olup olmadığını sorun. Bu sayede daha güvenilir bir hizmet alırsınız.

Ak Elektronik Anahtar olarak kurulduğumuz ilk günden itibaren gerekli yetkinlik belgelerine ve oda kaydına sahibiz. Müşterilerimize bu bağlamda güvenilir bir hizmet sunuyoruz. Ayrıca 30 yılı aşkın süredir aynı yerde çilingir olarak hizmet veriyoruz. 

Çelik kapı açma ve anahtar kopyalama

Oto kapı açma ve anahtar kopyalama

Kasa açma ve anahtar kopyalama

Kilit tamiri

Garaj kumandası tamiri ve kopyalama

ve diğer tüm çilingir hizmetlerinizde bir telefon kadar yakınız.

Motorize ekiplerimiz 7 gün 24 saat hizmet vermek üzere hazırdır. Motorize olmamız nedeniyle 30 dakikada kapınızda olabiliyoruz.

Acil çilingir hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda nöbetçi çilingir hizmetimiz ile tatil ve bayram özel günler de dahil olmak üzere hızlıca hizmet verebiliyoruz.


+30 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.