Hakkımızda

Misyonumuz

Biz Kimiz? 
Ak Elektronik olarak; Anahtarcılık ve Çilingir Sektöründe 1994 yılından beri Profesyonel Ekip Kadrosu ve Kaliteli Ekipmanları ile İstanbul Avrupa yakasında her bölgeye 7/24 Hizmet vermekteyiz.

Gece ve Gündüz farketmeksizin Özel günler ve tatillerde dahil olmak üzere yılın 365 günü 7 /24 hizmet vermekteyiz.

Kale Kilit, Yetkili Bayii olarak montaj ve satışını yapmaktayız. Bizden satın alınan ürünlerin satış sonrası desteğini de vermekteyiz.

Ak Elektronik olarak; Otomobil anahtarları sektöründe de hizmet vermekteyiz. Her marka ve model aracın Anahtar Yedekleme, Kumanda Tamiri ve Normal Otomobil Anahtarlarını Kumandalı Anahtara Çevirme işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Her Marka ve Modele uygun kumanda ve anahtarı stoklarımızda bulundurmaktayız.

Yazılım veya hizmetin tarafımızdan talep edilmesi ile ürünün size teslimine kadar tüm amacımız kaliteyi beklentilerinizin üzerinde tutmaktır. Tüm kalite anlayışını şu şekilde özetleyebiliriz;

Bunların yanı sıra Kepenk Kumandalarının yedeklenmesi, Adresinizde Kumanda yedekleme, Kepenk Kumanda Beyni Satış ve Montajı , Çelik Para Kasası Çilingir Hizmeti, Kilit Montaj ve Satışı konularında hizmet vermekteyiz.

Yılların Verdiği Tecrübe, Profesyonel Ekip ve Ekipmanımızla 7/24 Hizmetinizdeyiz?

+30 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.