KAPI ÇİLİNGİR

KAPI ÇİLİNGİR

 • KAPI ÇİLİNGİR

  Kapıda kalanların cep telefonlarına sarılarak çilingir kapıyı nasıl açar sorusunu Google sorduklarını fazlasıyla tanık olduk. 

  Bu soruyu sormak yerine en yakın çilingiri sormak daha mantıklı gerçekte. 

  Kapıyı açsanız dahi açarken kapıya yada kilide vereceğiniz zarar gerçekte çilingire ödeyeceğiniz ücretin çok üzerinde olmaktadır. 

  Bu tecrübelerle sabittir. Biz Ak çilingir olarak yinede çilingir kapıyı nasıl açar sorusuna yanıt arayanlar amacıyla kısa bir yanıt verme ihtiyacı duyduk. 

  Çilingir kapınızı açarken kapınıza zarar vermemek amacıyla özel el aletlerini kullanmaktadır.


  Kapınızı açmadan evvelce işlem olarak yetki sahibi çilingir ise evin size ait olup olmadığını kavramak amacıyla adınıza kayıtlı fatura yada kontrat sormaktadır. Çilingir kapınız kilitli ise kilitlerin bozulacağını baştan size söyler ve kapınıza zarar vermeden açar. Çilingirin kapıyı nasıl açtığını siz kıymetli müşterilerimize videolu anlatım yapabiliriz ama kötü niyetli şahıslar bu video yardımıyla evlerinize hırsızlık hedefli girebilirler.

  Çilingir kapıyı nasıl açar  sorusuna birde şu şekilde bakalım. Onlarca kapı açma biçimi var ve siz hangisini öğrenmek istiyorsunuz. Kapınız kilitli, kilidin içersinde anahtar kırıldı, mekanizma arızalı ve buna benzer bir çok tür çilingir kapıyı nasıl açar sorusuna yanıt vermek biraz zordur.

  Öncelikle, şunu bilmelisiniz. çilingir ya da çilingirler kapıyı açmadan evvelce; kilidi açar. Kilidi açtığınızda, kapı esasen açılmış olur. Maalesef, birtakım basiretsiz, sözde çilingirler den görüldüğü kapı açma yöntemlerine itibar etmeyin. Bu yöntemleri yapmak amacıyla sistemleri tarif etmeniz ve o düzenin işleyişine ideal olarak hareket etmeniz gerekmektedir. Su içmek isteyen birisinin; evvela içeceği suyu sonra, o suyu koyacağı bardağı nasıl bulması, gerekiyorsa; sizin de kapınızdaki kilidin cinsini, çeşidini, markasını, modelini, kilidin işlevini, kapının çekili mi yoksa kilitli mi olduğunu anlamanız ve bu doneler karşısında, ideal aletler ve avadanlıklarla hareket ederek sonuca gitmenizi gerektirmektedir.

  ÇİLİNGİR KİLİTLENMEMİŞ KAPIYI NASIL AÇMAKTADIR ?
  Çilingir Kilitli olmayan kapılar nasıl açılır konusu ile ilgili Kapınızı çektiniz ve anahtarlar içeride kilidin gerisinde kaldı nasıl açılır ? Dert etmeyin her işin bir ustası var. Tabi ki bizden evvelce siz kendiniz açmayı deniyorsunuz ama başarılı olamıyorsunuz. Çünkü güvenilir bir çelik kapı çekik kilitli olmasa?da marifetli bir usta olmadan açılmaz. Kart ile açılan kapılar ise güvenilir olmayan kapılardır,siz kart ile denediniz ama açılmıyorsa çelik kapı seçimi yapar iken iyi güvenilir bir kapı almış doğru karar vermişsiniz arayın bizi açalım. Çilingir kapıyı nasıl açar diyorsunuz tabi esasen herkes kendi kapısını açabilseydi bizlere gereksinim olmazdı. Çilingirler kapıyı açarken kapınıza sıfır zarar vermektedir.

  ÇİLİNGİR ARKASINDA ANAHTAR OLSUN VEYA OLMASIN KİLİTLİ KAPIYI NASIL AÇAR ?
  Çilingir Kilitli kapı nasıl açılır konusu ile ilgili Çelik kapınızı kilitlediniz ama anahtarlar kayıp ya da kendi anahtarı dahi açmıyor ise biz anahtarcı çilingirler bu iş amacıyla ustalık yapıyoruz. Ama her anahtarcı çilingir?de kilitli kapıyı kapıya zarar vermeden açamıyor görüyoruz duyuyoruz. Kapı açtırmak amacıyla çilingir çağırdım hem çok para aldı hemde kapının her yönü çizildi tekrardan boyatmak mecburiyetinde kaldım diyen müşterilerimizden gelen şikayetler oluyor.
  AnahtarBank çilingir hizmetleri olarak sizlerin kilitli kapılarınızı açmak amacıyla kapınıza hiç bir şekilde zarar vermeyiz. Belirttiğimiz hizmet bölgelerimiz başta olmak üzere yakın mesafedeki  her noktaya 7/24 çilingir hizmetimiz vardır.

  Çilingirler nasıl kapı açar diye araştırdığınızda doğru netice alamayacağınızı bilmenizi isteriz. Bu konuyu araştıracağınıza doğru olan kapınıza bir yetki sahibi çilingir çağırmanız olacaktır. Eğer kapıların buradan nasıl açıldığını öğretseydik  hırsızlara gün doğardı.

  Diğer Hizmetler

  +30 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.